ما را دنبال کنید

چرا بازرگانی راد را انتخاب کنید؟

بازرگانی راد بزرگترین هایپر مارکت عمده فروشی قطعات خودرو کشور است که در قالب های فروشگاه اینترنتی قطعات خودرو و لوازم یدکی و هایپر مارکت عمده فروشی فعالیت می باشد.


مزایای فروشگاه اینترنتی بازرگانی راد برای مشتریان:
  • خرید آسان‌تر کالا بدون نیاز به مراجعه حضوری
  • خرید کالاها با قیمت مناسب به دلیل حذف واسطه ها و تهیه مستقیم آنها از تولید کننده و واردکنندگان
  • دسترسی به کالاهای متنوع
  • امکان مقایسه قیمت یک محصول واحد در بین چندین فروشنده و برندهای مختلف
  • دسترسی به اطلاعات کامل در مورد برندها و محصولات
  • تضمین کیفیت کالاها توسط بازرگانی راد
  • تنوع برند ها با بیش از 6000 قلم کالا از تمام ردیف های یدکی ، برقی ، جلوبندی ، موتور و گیربکس ، روانکار گریس فیلتر ، لوکس و اسپورت ، ابزارآلات 


قیمت:

قیمت محصولات در سایت بازرگانی راد به طور منظم و روزانه توسط تیم آی تی بازرگانی راد کنترل و به ­روز رسانی می‏‌شود. اما بدلیل تنوع بالا و تعداد اقلام بسیار زیاد امکان خطای انسانی وجود دارد که در چنین مواردی لطفا به پشتیبانی بازرگانی راد بازرگانی راد اطلاع دهید .

قیمت‌‏های بازرگانی راد نسبت به بازار ارزان‌‏تر می باشد.

علت ارزانتر بودن قیمتها در بازرگانی راد ارتباط مستقیم بین تأمین کنندگان و وارد کنندگان و مشتریان می باشد. در نتیجه به دلیل حذف واسطه های غیر ضروری قیمت ارائه شده بسیار مناسب است.

توجه داشته باشید که واسطه ها عضو جدایی ناپذیر در صنعت قطعات خودرو هستند و برای توسعه این صنعت مفید و ضروری میباشند اما واسطه هایی نیز هستند که واقعا غیر ضروری هستند که فقط هزینه و قیمت تمام  شده کالا را بالا میبرند و در نتیجه آسیب زا برای صنعت قطعات خودرو هستند .
کالاهای عرضه
شده در بازرگانی راد

کالاهای دارای قیمت که در سایت بازرگانی راد با وضعیت ”موجود“ مشخص شده قابل سفارش گذاری هستند. بنابراین هنگام ثبت سفارش این کالاها نیازی به استعلام موجودی نیست و سفارش در سریع‏‌ترین زمان ممکن پردازش و تحویل خواهد شد.
در هنگام انتخاب محصول می توانید با مراجعه به بخش ”مشخصات و بررسی“ از اطلاعات تکمیلی در مورد کالا آگاه شوید.
بدلیل نوسانات قیمتها در بازار بازرگانی راد در هر مرحله ای میتواند سفارشات را کنسل کند هرچند این سیاست کلی بازرگانی راد نیست اما در مواقعی که واقعا امکان تحمل نوسانات را نداشته باشیم به ناچار مجبور به این کار خواهیم بود .