فروشگاه های لوازم یدکی جهت مشاهده قیمت های عمده ثبت نام کنید. | لطفا بعد از ثبت نام با واحد پشتیبانی تماس بگیرید | ورود و ثبت نام
سبد خرید من موارد 0

روش های ارسال کالا:


ارسال رایگان در شهر تبریز:

تحویل رایگان بازرگانی راد ویژه ی سفارش های با محل تحویل شهر تبریز است. سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 14 ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند. همچنین، سفارش هایی که بعد از ساعت 14 ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می‌گردند.
  توجه: تحویل رایگان فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از 150.000 هزار تومان می‌شود.  
 

هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف بازرگانی راد با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.

سازمان یار• متن و تصویر

ارسال با پیک موتوری:

ارسال رایگان با پیک موتوری فقط در شهر تبریز صورت می گیرد و هزینه آن برای خریدهای بیشتر از 150.000 هزار تومان به عهده فروشنده و برای خریدهای کمتر از آن به عهده خریدار است.

ارسال توسط پست:

پست پیشتاز
زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 2 الی 4 روز است. هزینه ارسال با  پست پیشتاز بر عهده خریدار است.

پست سفارشی
کلیه سفارش ها با استفاده از سرویس پست سفارشی نیز ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی 3 روز الی 5 روز است.

لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس https://newtracking.post.ir رهگیری کنید.

ارسال با باربری:

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال وسایل حجیم و یا خریدهای عمده با حجم بالا از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار بوده و کرایه بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد. و کرایه مبنی بر کرایه شهری از انبار بازرگانی راد تا تحویل به باربری به عهده بازرگانی راد می باشد.