به برنامه همکاری در فروش خوش آمدید

ایجاد لینک و بنر ادامه ترافیک کلیک ها در "نگین تجارت راد" کسب پورسانت

درخواست شما با موفقیت ارسال شد. به زودی از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

درباره برنامه همکاری در فروش

مدیریت همکاری در فروش، برنامه ای است که در آن شما می توانید از طریق تبلیغ محصولات ما در وب سایت/بلاگ خود، پورسانت به دست آورید. هنگامی که یک کاربر خرید خود را با بازدید از سایت ما از طریق شما انجام می دهد (از طریق لینک محصولی که شما در وب سایت / بلاگ خود منتشر می کنید)، پورسانت به دست می آورید.

نحوه عملکرد برنامه؟

این فرایند بسیار ساده می باشد. کافیست به پورتال همکاری در فروش وارد شوید و یا در آنجا ثبت نام کنید، لینک همکاری در فروش را بردارید و آن را در وب سایت / وبلاگ خود قرار دهید. با مشتری شدن بازدید کنندگان مشاهده خواهید کرد که مانده حساب کاربری شما افزایش می یابد. زمانی که:


مدیریت آمار

از طریق برنامه همکاری در فروش، فرد قادر خواهد بود تمام اطلاعات مربوط به درآمد خود را از طریق پرداخت در هر فروش و پرداخت در هر کلیک، مشاهده کند که در تصمیم گیریها بسیار ارزشمند است. گزارش های ایجاد شده توسط مدیریت آمار موجب صرفه جویی در زمان می شود و تصویر واضح تری از سود و زیان برنامه همکاری در فروش ارائه می کند.

ابزار همکاری در فروش

از طریق ابزار همکاری در فروش ما یعنی “ایجاد لینک همکاری در فروش” و “ایجاد لینک محصول” که به صورت ویژه ای طراحی شده، کاربر می تواند برنامه همکاری در فروش خود را به راحتی مدیریت کند. ایجاد بنرها و لینکهای محصول همکاری در فروش و کسب درآمد از طریق ابزار ما، کاری آسان است.