به برنامه همکاری در فروش خوش آمدید

ایجاد لینک و بنر ادامه ترافیک کلیک ها در "نگین تجارت راد" کسب پورسانت

درخواست شما با موفقیت ارسال شد. به زودی از طریق پست الکترونیک.

درباره برنامه همکاری در فروش

مدیریت وابسته برنامه‌ای است که در آن می‌توانید فقط با تبلیغ محصولات ما در وب‌سایت/وبلاگ خود کمیسیون دریافت کنید. هر زمانی که کاربر با مراجعه به ما از طریق شما (یعنی از طریق پیوند محصولی که در وب‌سایت/وبلاگ خود منتشر می‌کنید) خریدی انجام می‌دهد، کمیسیون دریافت می‌کنید.

نحوه عملکرد برنامه؟

این فرایند بسیار ساده می باشد. کافیست به پورتال همکاری در فروش وارد شوید و یا در آنجا ثبت نام کنید، لینک همکاری در فروش را بردارید و آن را در وب سایت / وبلاگ خود قرار دهید. با مشتری شدن بازدید کنندگان مشاهده خواهید کرد که مانده حساب کاربری شما افزایش می یابد. زمانی که:


مدیریت آمار

با برنامه وابسته ما، شخص قادر خواهد بود فوراً همه اطلاعات مربوط به درآمدهای او از پرداخت به ازای فروش و پرداخت به ازای کلیک،که در تصمیم گیری بسیار ارزشمند است. گزارش های تولید شده توسط مامدیریت آمار باعث صرفه جویی در زمان می شود و تصویر واضح تری از شما می دهدسود و زیان برنامه وابسته و اینکه برای به حداکثر رساندن بر روی چه چیزی تمرکز کنیمسود شما.

ابزار همکاری در فروش

از طریق ابزارهای وابسته ویژه طراحی شده ما یعنی "تولید کننده لینک همکاری در فروش" و "تولید کننده پیوند محصول" ، کاربر می تواند به راحتی برنامه وابسته خود را مدیریت کند. از طریق ابزارهای ما ، ایجاد پیوندها و بنرهای محصولات وابسته و کسب درآمد آسان است.